top of page

EVANJELICKÝ DEŇ - PARKOVANIE

Updated: Jul 24, 2022

Bratia a sestry, tu je k dispozícii parkovacia karta, ktorou by malo byť označené každé auto a autobus prichádzajúci na Evanjelický deň do Kežmarku. Mestská polícia je o ich používaní informovaná.


Okrem toho vám dávame k dispozícii mapu s vyznačením parkovísk, kde môžete odstaviť svoje autá. Tieto parkoviská sú vyhradené pre potreby Evanjelického dňa.


Informácia pre autobusy:

1. pokiaľ bude parkovisko č. 3, ktoré je vyhradené na autobusy (pri gréckokatolíckom kostole) plné, tak je potrebné, aby ostatné autobusy zastavili 80 metrov za Novým evanjelickým kostolom, kde je autobusová zastávka, ľudia tu vystúpia a šofér autobusu to otočí na kruhovom objazde pod kostolom na ulici Jakuba Kraya a autobus odparkuje na parkovisku č. 10 - to je na Železničnej stanici (pešo ku kostolu od stanice cca 15 min).


2. autobusy smerom z Prešova, ktoré budú schádzať z diaľnice v Spišskom Štvrtku, ak bude parkovisko č. 3. plné autobus zastane na autobusovej zastávke 100m za Novým evanjelickým kostolom na Topercerovej ulici, ľudia vystúpia a šofér v smere jazdy pokračuje na parkovisko č. 10, na železničnú stanicu. Autobusové zastávky sú označené modrým autobusom na mape.


99 views

留言


bottom of page