Pozvánka: Misijné dni VD ECAV 2020

Updated: Sep 6

Srdečne vás pozývame na Misijné dni Východného dištriktu v preloženom termíne: 12. – 15. november 2020 v hoteli SOREA v Ľubovnianskych Kúpeľoch, ktoré budú spojené s konferenciou Rodinného spoločenstva ECAV na Slovensku.  


Aj tento rok je pripravený zaujímavý duchovno-spoločenský program. Ústredná téma “Extrémne premeny” poukáže na dôležitosť premien, ktoré sú začiatkom nových rozhodnutí, spôsobu života, aj nových vzťahov. Pozrieme sa spolu na šesť biblických postáv, v živote ktorých tzv. “butterfly effect” Božieho Ducha spustil premeny vnútra, celých rodín, manželstiev, dokonca aj národov a takto priniesol novú životnú realitu. 


Symbolom podujatia je motýľ a jeho prerod zo “škaredej” chlpatej húsenice – hlboko zvýrazňuje prerod, ktorého ovocím sú extrémne zmeny. Pripravená je bohatá mozaika seminárov, panelová diskusia so zaujímavými hosťami, program pre tých najmenších aj väčších.


Vzácnym hosťom Misijných dní a Rodinnej konferencie bude známy kresťanský psychológ Pavel Raus z Českej republiky.


Súčasťou podujatia bude aj akustický koncert gospelovej speváčky Slávky Tkáčovej z Bardejova so známymi hudobníkmi Danielom Špinerom a Lukášom Konštiakom.


Veríme, že využijete túto ponuku na duchovné povzbudenie a rast vo viere.


Prihlasovanie bude čoskoro spustené a bude bežať do 23. novembra 2020. 
58 views
  • Facebook

Cirkevný zbor

ECAV na Slovensku Kežmarok

Hviezdoslavova 18

060 01 Kežmarok

tel./fax: 052/4522242
e-mail: ecavkk@gmail.com

Evanjelický spevník - aplikácia do mobilu

© 2018 Roman Uhlár