Pozvánka: Misijné dni VD ECAV 2020

Milí priatelia a priaznivci podujatia Misijné dni, s  radosťou vás pozývame zažiť spoločenstvo Ducha, Božieho hlasu, otvorených rozhovorov a tiež stretnúť nových aj dlhoročných priateľov, v termíne od 27. do 30. augusta 2020 v Starej Ľubovni.


Aj tento rok organizačný tím pripravuje zaujímavý duchovno-spoločenský program. Hlavná téma „Extrémne premeny“ poukáže na dôležitosť premien, ktoré sú začiatkom nových rozhodnutí, spôsobu života, aj nových vzťahov. Šesť biblických postáv, v živote ktorých tzv. „butterfly effect“ Božieho Ducha spustil premeny vnútra, celých rodín, manželstiev, dokonca aj národov a takto priniesol novú realitu života.


Práve motýľ sa stane vzácnym symbolom tohtoročných Misijných dní Východného dištriktu 2020, nakoľko jeho premena – metamorfóza z húsenice – hlboko zvýrazňuje prerod a je príkladom extrémnej zmeny. Pripravená je bohatá mozaika seminárov, panelová diskusia so zaujímavými hosťami, program pre všetky vekové skupiny.


Veríme, že prijmete túto výzvu od najlepšieho Trénera všetkých čias, ktorý aj v dnešných časoch pozýva k extrémnym premenám a novým podobám života.

Prihlasovanie beží do 10. augusta 2020. Viac na www.vdecav.sk/dni.
0 views
  • Facebook

Cirkevný zbor

ECAV na Slovensku Kežmarok

Hviezdoslavova 18

060 01 Kežmarok

tel./fax: 052/4522242
e-mail: ecavkk@gmail.com

Evanjelický spevník - aplikácia do mobilu

© 2018 Roman Uhlár